Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Produkty sieciowe » Sieci światłowodowe
Kategorie
Kontakt
Reklama
  • Sklep Kemot-komputery.pl - opinie klientów
  • i-Raty - raty online
    i-Leasing - leasing online

Sieci światłowodowe

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

7,00 zł brutto5,69 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka

56,00 zł brutto45,53 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Adapter światłowodowy EFB-Elektronik 53302.31 SC Simplex/SC Simplex Singlemode
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Adapter światłowodowy EFB-Elektronik 53307.34 ST Duplex/SC Duplex Multimode
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Adapter światłowodowy EFB-Elektronik 53348.32 LC Duplex/LC Duplex Multimode
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Adapter światłowodowy EFB-Elektronik 53350.31 LC Duplex/LC Dumplex Singlemode
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Adapter światłowodowy EFB-Elektronik 53357.31 LC Duplex/LC Duplex Multimode OM3/OM4
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Adapter światłowodowy hybrydowy Qoltec FC/UPC-ST/UPC simplex SingleMode
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Adapter światłowodowy hybrydowy Qoltec SC/UPC-ST/UPC simplex MultiMode
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Adapter światłowodowy Qoltec LC/UPC quad SingleMode

Adapter światłowodowy Qoltec LC/UPC quad SingleMode

7,00 zł brutto5,69 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Adapter światłowodowy Qoltec SC/APC simplex SingleMode
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Gniazdo EFB-Elektronik FTTH-BOX-OUT-2 zewnętrzne przyłączeniowe FTTH na 8 adapterów
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Gniazdo EFB-Elektronik FTTH-BOX-OUT-3 zewnętrzne przyłączeniowe FTTH na 4 adaptery
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Gniazdo EFB-Elektronik FTTH-BOX-OUT-4 zewnętrzne przyłączeniowe FTTH na 2 adaptery
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Gniazdo klienckie FTTH EFB-Elektronik FTTH-BOX-IN-1, wewnętrzne na 4 adaptery
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Gniazdo klienckie FTTH EFB-Elektronik FTTH-BOX-IN-2 wewnętrzne na 2 adaptery
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Gniazdo klienckie FTTH EFB-Elektronik FTTH-BOX-IN-3 wewnętrzne na 1 adapter
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Gniazdo klienckie FTTH EFB-Elektronik FTTH-BOX-IN-4 wewnętrzne na 1 adapter
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Panel przedni EFB-Elektornik 53705.3V2B do przełącznicy EFB 53705.1V3 na 6 adapterów
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Panel przedni EFB-Elektornik 53705.4V2B2 do przełącznicy EFB 53705.1V3 na 12 adapterów
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/APC-LC/APC SM 9/125 G652D 1m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC - LC/UPC SM 9/125 G652D 0,5m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC - LC/UPC SM 9/125 G652D 15m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM3 15m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord Światłowodowy Qoltec LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM3 1m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC - SC/UPC SM 9/125 G652D 0,5m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Patchcord Światłowodowy Qoltec SC/APC-SC/UPC SM 9/125 G652D 7m
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Opinie o AUTO-KEMOT.PL w Okazje.info
Pobieranie danych...